کاشی کاری - کاشی کار و سرامیک کار

استادکاران برتر

ارسلان عزیزی

8 سفارش

آزاد زندی

6 سفارش

علی فروتن

3 سفارش

کاشی کاری - کاشی کار و سرامیک کار

کاشی کاری و سرامیک

2

سفارش موفق

22

استادکار فعال

4

توضیحات کاشی کاری - کاشی کار و سرامیک کار

کاشیکاری یک کار ماهرانه است که نیاز به مشاوره و برنامه ریزی دارد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بهترین کار را انجام دهید . خواه فقط یک حمام کامل را کاشی کاری و نوسازی کنید، یا تمام محیط خانه را، مانند آشپزخانه پاسیو،راه پله یا حتی شومینه، ما اینجا هستیم تا بهترین مشاوره و اطلاعات در مورد نحوه کاشی کاری را به شما ارائه  دهیم که به شما کمک می کند که برای هر قسمت چه نوع کاشی یا سرامیک را استفاده کنید،توصیه ما این است که از تجربیات استادکاران خبره نوژا سرویس برای رسیدن به یک نتیجه عالی به صورت رایگان استفاده کنید.

ما شما را با تمام نکات مهمی که باید در کاشی کاری  خانه خود و نحوه کاشی کاری در نظر بگیرید، آشنا می کنیم. از آماده سازی سطح گرفته تا انواع ابزار مورد نیاز و روش های مختلف کاشی کاری کف، دیوارها و سایر مطالب در باره پروژ منزلتان.

نحوه کاشی کاری

مرحله 1: انتخاب مصالح

کاشی یکی از محبوب ترین مصالحی است که هم در  آشپزخانه و هم در حمام  استفاده می شود.

در سال‌های اخیر، محبوبیت آن در واقع به رشد خود ادامه داده است  که با وجود طرح ها و رنگهای مختلف و همچنین بافت های متنوع یک به متریال جذاب تمام قسمت‌های خانه تبدیل شده است. 

وقتی نوبت به انتخاب نوع کاشی مورد نظر می رسد، با تنوع بسیاری روبرو میشویم که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. که این اغلب می تواند یک تصمیم دشوار باشد، 

توجه به مکانی که کاشی یا سرامیک در آنجا به کار برده میشود نیز مهم است . اگر قصد دارید راهرو یا آشپزخانه خود را کاشی کاری کنید، این قسمت‌ها مکان‌هایی هستند که رفت و آمد زیادی دارند و بنابراین به موادی بادوام نیاز دارند.

مرحله 2: آماده سازی سطح

قبل از شروع، مهم است که مطمئن شوید سطوحی که روی آنها کار می کنید  تمیز، سفت و از همه مهمتر مسطح باشد. 

عایق بندی سرویس های بهداشتی و آشپزخانه  به صورت کامل، قبل از شروع کاشی کاری لازم است

 

مرحله 3: چسب یا ملات را آماده کنید

یکی از مهمترین کارها در کاشی کاری انتخاب نوع ملات و آماده کردن آن جهت چسباندن کاشی است ، درست کردن مخلوط ملات. یا گاها انتخاب نوع چسب کاشی بسیار حائز اهمیت است. تا به محکم ترین اتصال ممکن و نصب طولانی مدت برسید.

ترکیب نامناسب چسب ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در نصب شما شود یا حتی کل پروژه را متوقف کند و باعث کنده شدن یا ناهموار شدن کاشی ها شود.وقتی نوبت به مخلوط کردن چسب می‌رسد، بهترین توصیه این است که دستورالعمل‌هایی را  که تولیدکنندگان  روی کیسه گذاشته‌اند ، بخوانید ، بخوانید . انواع مختلفی از چسب ها و مارک های مختلفی وجود دارد که همگی دستورالعمل ها و اندازه گیری های مختلفی برای دستیابی به قوام عالی برای چسب خود دارند.

مرحله 4: چیدمان و نصب کاشی و سرامیک 

شاید بتوان گفت مهمترین قسمت کاشی که نیازمند مهارت بالایست مرحله چیدمان است،یک استادکار خبره با توجه به طرح کاشی ها و محل درست قرارگیری آنها و انتخاب زاویه برش و دقت بالا در برش نهایتا یک کار زیبا و هنرمندانه را به اتمام میرساند

نوژا سرویس کیفیت کار استادکارانش را تضمین می کند

 

 

نمایش همه توضیحات
تلفن شرکت (تایم اداری) : 09188791371 شماره پشتیبانی: 09188791371

این شرکت در تلاش است با حمایت از مهندسان بومی ضمن اشتغالزایی و بازاریابی برای تمامی تعمیرکاران و خدماتی ها نسبت به خدمت رسانی به مردم عزیزمان اقدام کند و امیدوار است که در این استارتاپ بتواند زمینه اشتغال و زندگی راحتتری را برای مردم عزیزمان فراهم کند.

آپارات نوژاتلگرام نوژااینستاگرام نوژاتوییتر نوژا