نصب و تعمیر ماشین لباسشویی

استادکاران برتر

حمید پارسانسب

58 سفارش

سینا طبری

19 سفارش

افشین شریعتی

17 سفارش

نصب و تعمیر ماشین لباسشویی

با توجه به اهمیت ماشین لباسشویی در زندگی روزمره، نیاز به تعمیر و نصب آن‌ها نیز وجود دارد. شرکت نوژا سرویس با تیمی از متخصصین مجرب و با استفاده از تجربه و دانش کافی، خدمات تعمیر و نصب ماشین لباسشویی را با کیفیت بالا و به صورت حرفه‌ای در null ارائه می‌دهد. این خدمات شامل تعمیر تمامی اجزای ماشین لباسشویی، بررسی و تعویض قطعات آسیب دیده، نصب ماشین لباسشویی جدید، تنظیمات و راه‌اندازی ماشین و آموزش کار با ماشین لباسشویی است.

12

سفارش موفق

24

استادکار فعال

4.5

توضیحات نصب و تعمیر ماشین لباسشویی

در استفاده صحیح از ماشین لباسشویی به دلیل اینکه بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، شستشوی لباسها بهتر انجام شود، ماشین لباسشویی ماندگاری بیشتری برای شما داشته باشد و حتی بتوانید از خرابی لباس ها جلوگیری کنید، لازم است به نکات زیر توجه داشته باشید:

1- قبل از گذاشتن لباسها در ماشین لباسشویی، لازم است به برچسب لباس دقت کنید زیرا بیشتر لباسهای رنگی ممکن است رنگ پس بدهند و حتی لباسهای سفید ممکن است تغییر رنگ بدهند. برچسب ها نشان می دهند که لباس چگونه شسته، خشک و اتو شود. لباسهای رنگ تیره و روشن نیز باید از هم جدا شوند. 

2- لازم است متناسب با لباسها از تنظیمات صحیح ماشین لباسشویی استفاده شود. یعنی در صورتی که لباسها زیاد کثیف نیستند، از شستشوی سنگین استفاده نکنید. 

3- در صورت امکان، کمتر از خشک کن ماشین استفاده کنید. 

4- سعی کنید قبل از گذاشتن لباسها در داخل ماشین، آنها را برعکس کنید تا الیاف بیرونی لباس کمتر آسیب ببینند. 

5- می توانید در هربار شستشو از نصف فنجان سرکه برای نرم تر کردن و شستشوی بهتر لباسها استفاده کنید. 

6- استفاده از نمک همزمان با پودر لباسشویی می تواند به ثبیت رنگ لباسها کمک کند.

7- سعید کنید بیشتر از ظرفیت ماشین، در آن لباس گذاشته نشود چون باعث فشار و خرابی موتور ماشین لباسشویی می شود. 

8- در لباسهای زیپ دار، لازم است قبل از گذاشتن لباس در ماشین، زیپ لباسها بسته شود تا دندانه های فلزی زیپ باعث خرابی سایر لباسها نشود. 

9- در پیراهن های دکمه دار، لازم است قبل از گذاشتن لباس در ماشین، دکمه های آن باز شود تا ماشین باعث وارد کردن فشار به دکمه ها و لق شدن آن نشود. 

10- بهتر از برای شستشوی جوراب ها از کیسه های مخصوص استفاده شود. 

مرکز خدمات ماشین لباسشویی نوژا سرویس

برای خدمات نصب و سرویس ماشین لباسشویتان  با ما تماس بگیرید:

یا در سایت و اپلیکیشن نوژا سرویس به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید

تشخیص سریع

قیمت های نصب و سرویس مقرون به صرفه

خدمات حرفه ای همیشه گران نیستند

لوازم جانبی همیشه در دسترس

قطعات اصلی از تولید کنندگان و کمپانی های معتبر

تضمین کیفیت انجام کار

اگر قصوری از طرف سرویسکار مشاهده شود ما همه چیز را به صورت رایگان تعمیر می کنیم.

 

مرکز خدمات ماشین لباسشویی در نوژا سرویس

تمام سرویسکاران نوژا سرویس دارای سابقه کاری بالا ، آنها در  انجام هرگونه فعالیت در زمینه سرویس ماشین های لباسشویی  حرفه ای هستند. با مراجعه به منزل شما تعمیرات اضطراری ماشین لباسشویی  را انجام می دهند، همچنین میتوانید سرویس و نصب وسایل منزل مانند یخچال، اجاق گاز و سایر لوازم خانگی را با خیال راحت به ما بسپارید.

سرویس و نصب ماشین لباسشویی نوژا سرویس را در سراسر استان کردستان  میتوانید به راحتی درخواست دهید.پرسنل با صلاحیت مناسب و تجربه قابل توجه در تعمیر ماشین لباسشویی نوژا سرویس 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده خدمت رسانی هستند.    

خدمات حرفه ای و قابل اعتماد ما برای تعمیر و نگهداری ماشین های لباسشویی با بازدید در منزل در هر منطقه ای از استان کردستان  ارائه می شود.

سرعت   کیفیت  اطمینان     

 نوژا سرویس

 

نمایش همه توضیحات
تلفن شرکت (تایم اداری) : 09188791371 شماره پشتیبانی: 09188791371

این شرکت در تلاش است با حمایت از مهندسان بومی ضمن اشتغالزایی و بازاریابی برای تمامی تعمیرکاران و خدماتی ها نسبت به خدمت رسانی به مردم عزیزمان اقدام کند و امیدوار است که در این استارتاپ بتواند زمینه اشتغال و زندگی راحتتری را برای مردم عزیزمان فراهم کند.

آپارات نوژاتلگرام نوژااینستاگرام نوژاتوییتر نوژا