اجاره بیل مکانیکی لاستیکی و زنجیری

استادکاران برتر

آرمان محمدی

17 سفارش

بهنام محمدی

1 سفارش

اجاره بیل مکانیکی لاستیکی و زنجیری

کرایه بیل مکانیکی سبک و سنگین

0

سفارش موفق

6

استادکار فعال

4.5

توضیحات اجاره بیل مکانیکی لاستیکی و زنجیری

آشنایی با اجاره بیل مکانیکی در نوژاسرویس:

اجاره بیل مکانیکی با توجه به انواع ساخت و سازهای متنوع و متعدد از اهمیت زیادی برخوردار است.و باید به آن توجه شود تا باعث بروز فاجعه نشود به همین خاطر بهتر است عملیات گود برداری پی سازه را با اجاره بیل مکانیکی کوردستان از شرکت معتبر نوژاسرویس شروع کرد.

با نصب اپلیکیشن نوژاسرویس می توانید از خدمات امور ساختمانی مانند اجاره دادن بیل مکانیکی بهره مند شوید شما کافی است درخواست خود را در اپلیکیشن ثبت نمایید که شرکت نوژاسرویس اجاره بیل مکانیکی کردستان و همه شهرهای استان(بانه،مریوان،سقز،بیجار و ......) را با بهترین قیمت اجاره روزانه یا ماهانه در اختیار داشته باشید.

بیل مکانیکی چیست؟

بیل مکانیکی از ماشین آلات سنگین راه سازی ،مهندسی،و عمرانی محسوب می شود و شامل بازوی مفصلی،باکت و کابین گردان می باشد.و پرمصرف ترین انواع بیل مکانیکی نوع دیزل آن می باشد.و کاربردهای گوناگونی دارد مخصوصا حفاری کانال ها ،انواع گود برداری،خاک برداری حمل اجسام و ..... به کار می رود.

انواع بیل مکانیکی:

بیل مکانیکی چرخ لاستیکی:

این مدل از سرعت حرکت بیشتری نسبت به مدل های دیگر داردو به خاطر همین ویژگی از آن در عملیات ساختمان سازی و راهسازی استفاده می کنند.اما این مدل توان کمتری برای حمل تجهیزات و بار دارد.

بیل مکانیکی کامیونی:

از ابتدایی ترین انواع بیل ها،بیل مکانیکی کامیونی می باشد.در این نوع بیل مکانیکی ،کابین در پشت کامیونی که به صورت ثابت قرار داده شده است نصب و قابلیت چرخش دارد.

بیل مکانیکی چرخ زنجیری:

این نوع برای جابه جایی وسایل سنگین و برای حفاری های بزرگ استفاده می شود .

در سطوح شیب دار و لغزنده به راحتی حرکت می کند.این نوع بیل مکانیکی با اینکه موتور آن از قدرت بالایی برخوردار است اما سرعت پایینی دارد.و به همین خاطر امکان تعویض دنده در سطوح شیبدار و مرتفع و انتقال تجهیزات را آسان می کند

در عملیات خاکی گزینه مناسبی می باشد چون هم به صرفه تر می باشد هم سریع تر عمل می کند نسبت به سایر بیل مکانیکی های دیگر.

بیل مکانیکی بکهولودرها:

این نوع بیل مکانیکی در واقع ترکیب لودر و بیل مکانیکی می باشد.یعنی یک لودر در جلو و یک بیل در عقب آن تعبیه شده است که برای انجام عملیات های سبک،خاکبرداری های سبک و لوله گذاری های کانال های کوچک و متوسط استفاده می شود و انواع ثابت،گردان و کشویی اشاره دارد.

بیل مکانیکی کششی:

برای حفاری،خاکبرداری پی از این مدل بیل استفاده می کنند که به دو شکل بیل با جام پهن  و جام با عرض کم وجود دارد همچنین این نوع بیل مکانیکی با نام های بیل مکانیکی با جام معکوس و کج بیل نیز شناخته می شوند.

بیل مکانیکی عنکبوتی:

رانندگی با این نوع بیل مکانیکی سخت و دشوار بوده و هم چنین هزینه تولید و نگهداری این نوع بیل،بالا می باشد و ابتدا به منظور استفاده در زمین های صخره ای ساخته شد اما عملکرد آن در اجرای پروژه ها چندان موفق نبود.

بیل مکانیکی shovel:

از جمله مزیت های استفاده از این نوع بیل مکانیکی نسبت به لودر می توان به نداشتن محدودیت در استفاده از ارتفاع اشاره کرد.استفاده از شاول برای حفاری زمین های سخت و بارگیری کامیون استفاده می شود.بسیاری از شاول ها چرخ زنجیری هستند و از سرعت پایینی برخوردار می باشند.

بیل مکانیکی با سیستم کابلی:

این مدل از یک اتاقک گردان بر روی چرخ  و یک بیل استفاده می شودو در دو نوع مکانیکی و هیدرولیکی موجود است.

بیل مکانیکی منقاری:

این نوع بیل مصارف مختلفی دارد  از جمله 

اجرای حفاری های قائم 

عملیات لایروبی

حمل و نقل بار و اجسام به صورت قائم

حمل ونقل و جابه جایی مصالحی مانند ذغال سنگ،ماسه،شن و غیره

با خدمات نوژاسرویس آسوده زندگی کنید.

 

 

 

نمایش همه توضیحات
تلفن شرکت (تایم اداری) : 09188791371 شماره پشتیبانی: 09188791371

این شرکت در تلاش است با حمایت از مهندسان بومی ضمن اشتغالزایی و بازاریابی برای تمامی تعمیرکاران و خدماتی ها نسبت به خدمت رسانی به مردم عزیزمان اقدام کند و امیدوار است که در این استارتاپ بتواند زمینه اشتغال و زندگی راحتتری را برای مردم عزیزمان فراهم کند.

آپارات نوژاتلگرام نوژااینستاگرام نوژاتوییتر نوژا