نصب و تعمیر پکیج

استادکاران برتر

حمید پارسانسب

58 سفارش

سالار لطفی زاده

27 سفارش

افشین شریعتی

17 سفارش

نصب و تعمیر پکیج

شرکت نوژاسرویس با تیم مجرب خود آمادگی کامل برای انجام تمامی خدمات مربوط به نصب، راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری انواع پکیج های گازی را دارد. با بیش از یک دهه تجربه در این حوزه، تعمیرکاران ما می‌توانند با بهره‌گیری از مهارت و تجهیزات پیشرفته، همواره خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهند.

12

سفارش موفق

30

استادکار فعال

3.5

توضیحات نصب و تعمیر پکیج

تعمیر و نصب سیستم پکیج دیواری

تعمیر و نصب سیستم گرمایش خانه شما با نزدیک شدن به فصل زمستان بیشتر حائز اهمیت می شود. نه تنها سطح آسایش دلخواه شما  و دسترسی آسان به آب گرم را حفظ می کند، بلکه از شما در برابر برودت هوا محافظت می کند. برای اطمینان از ایمنی شما و خانواده‌تان، درک نوع سیستم گرمایشی، روش‌های ایمن نصب و تعمیرات لازم برای حفظ عملکرد صحیح آن مفید است. پکیج دیواری اصطلاح رایج سیستم گرمایشی امروز است.

خدمات نوژا سرویس

 بویلر یا پکیج دیواری

این دستگاه دارای دیگ بخار است که آب گرم یا بخار تولید می کند تا از پنل های نصب شده بر دیوار های خانه ، به صورت تابشی از گرمایش رادیاتور استفاده کند. مدل های جدیدتر امروزی بسیار متفاوت از مدل های دست و پا گیر قبلی خود هستند. نسخه های کوچک، جمع و جور و کارآمد در مصرف انرژی در دسترس هستند که تعمیر و نگهداری کمتری را می طلبد و از لحاظ کارایی هیچ کاستی نسبت به مدل های قدیمیتر ندارند. گاز طبیعی، و برق انواع سوخت هایی هستند که توسط این سیستم گرمایشی برای تبدیل آب به بخار استفاده می شود. شوفاژ های قدیمی و ناکارآمد با مشعل‌های گازوئیلی که برای سوزاندن نفت یا گازوئیل تعبیه شده‌اند، احتمالاً کاندیدای ارتقاء به این سیستم های گرمایشی جدید با راندمان بالا هستند.

 

مزایای  پکیج های دیواری خانگی

 • با راندمان بالا از سیستم دریچه مستقیم استفاده می کنند، به این معنی که گاز خروجی و هوای ورودی به سیستم احتراق آنها از طریق یک لوله به بیرون گردش می کند و نیاز دودکش را حذف کند.(نیاز به دو لوله مجزا نیست و از اکسیژن داخل خانه برای احتراق استفاده نمیکند)
 • محفظه احتراق سیستم های جدید کاملا بسته است و از ورود هر گونه گاز حاصل از احتراق به درون خانه جلوگیری می کند.

معایب پکیج های دیواری 

 • تعویض یا نصب سیستم های جدید جدید ممکن است گران باشد.
 • نسبت به شوفاژهای قدیمی، هزینه های تعمیر و نگهداری سیستم های جدید معمولاً بالاست.
 • بهینه سازی پکیج های جدید در یک سیستم قدیمی می تواند دشوار باشد زیرا مشکلات اندازه لوله و جریان آب می تواند کارایی آن را محدود کند.

بسیار عاقلانه است که پیش از شروع تعویض سیستم قدیمی به جدید  از حداقل چهار پیمانکار تعمیر و نصب دارای مجوز برای دریافت بهترین قیمت ها  و برآورد هزینه ها مشورت بگیرید. اجازه دهید نوژا سرویس به شما در انجام این کار کمک کند.

درخواست مشاوره

سیستم گرمایش از کف

یک سیستم گرمایشی  جدید که بسیار محبوبیت پیدا کرده و برای تامیین گرمای خانه بسیار کارآمد است. این سیستم نیز با بخار آب، و سوخت گاز و برق و حتی خورشیدی تغذیه می شوند. این سیستم شامل یک سری لوله  است که در زیر کفپوش کل فضای خانه قرار می گیرد.

 

مزایای گرمایش از کف

 • توزیع یکنواخت گرما
 • فضاهای بزرگ را به طور موثر گرم می کند.
 • مقرون به صرفه است به شرطی که هنگام ساخت و ساز یا بازسازی استفاده شود.(اتلاف انرژی کمتری دارد)
 • نسبت به سیستم های سنتی انرژی کمتری مصرف می کند.

معایب گرمایش از کف

 • گرم کردن اولیه بیشتر از سیستم های گرمایش سنتی طول می کشد.
 • کفپوش مناسب باید برای سیستم های گرمایش از کف استفاده شود(نه هر کفپوشی)
 • نصب و راه اندازی بسته به نوع سازه، ساخت و ساز و روش های نوسازی می تواند گران باشد.

درخواست مشاوره


به یاد داشته باشید که انجام تعمیر و نگهداری و سرویس  سالانه سیستم گرمایش خانه شما می تواند طول عمر آن را افزایش دهد و همچنین منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی در صورتحساب های آب و برق شود. با ثبت درخواست سرویس پکیج در نوژا سرویس در اسرع وقت این کار را انجام دهید.

نمایش همه توضیحات
تلفن شرکت (تایم اداری) : 09188791371 شماره پشتیبانی: 09188791371

این شرکت در تلاش است با حمایت از مهندسان بومی ضمن اشتغالزایی و بازاریابی برای تمامی تعمیرکاران و خدماتی ها نسبت به خدمت رسانی به مردم عزیزمان اقدام کند و امیدوار است که در این استارتاپ بتواند زمینه اشتغال و زندگی راحتتری را برای مردم عزیزمان فراهم کند.

آپارات نوژاتلگرام نوژااینستاگرام نوژاتوییتر نوژا