نصب و تعمیر هود و هواکش در بانه

آیا به دنبال تعمیرکار مجرب هود و هواکش در بانه هستید؟ نوژا سرویس انواع خدمات نصب، تعمیر، و سرویس هود و هواکش را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در بانه ارائه می‌دهد.

5

سفارش موفق

10

استادکار فعال

5

توضیحات نصب و تعمیر هود و هواکش

هود آشپزخانه 

هود یک وسیله تهویه است که دود، بخار، ذرات و بو را از هوای آشپزخانه شما پاک می کند.

این بسیار بیشتر از یک پنکه ساده است، به خصوص در یک آشپزخانه تجاری! مانند یک رستوران

معمولاً شامل یک فن، کانال و فیلتری است که روی اجاق گاز قرار می گیرد. فن هوا را از آشپزخانه شما مکش کرده و آن را از طریق کانال به خارج ساختمان هدایت میکند.  فیلتر ذرات معلق در هوا مانند چربی و دود را قبل از خروج از هوا میگیرد.

خدمات نوژا سرویس

چرانصب یک هود برای آشپرخانه ضروریست؟

یک هود به طور چشمگیری کیفیت هوای آشپزخانه شما را بهبود می بخشد. همچنین تجمع چربی و ذرات روی دیوارها و سقف را کاهش می دهد. همچنین گرما را از اجاق گاز می گیرد تا آشپزخانه شما را خنک نگه دارد - چیزی که وقتی موج گرمای تابستان فرا میرسد اهمیت آن را بیشتر درک می کنید.

چرا نصب یک هود می تواند پیچیده باشد؟

بسیاری از خانه‌های قدیمی  برای نصب هود زیر ساختی ندارند. اکثر هودها نیاز به کانال کشی و همچنین به منبع تغذیه برق نیاز دارند.

هودهای تجاری دستگاه های پیچیده ای با سیستم های فیلتراسیون پیشرفته و کانال کشی گسترده هستند. متخصصان باتجربه باید آنها را مطابق با مشخصات سازنده نصب کنند تا به درستی کار کنند و قوانین ساختمانی را نیز را رعایت کنند.

خدمات تعمیر و نصب هود نوژا سرویس

هود ممکن است چندین سال دوام بیاورد، پس از آن جایگزینی احتمالا بهترین گزینه شما خواهد بود. این امر به ویژه در آشپزخانه های تجاری، که در آن هود برای ساعت ها و روزها استفاده می شود، صادق است.

علائمی که نشان می دهد زمان تعمیر یا تعویض فرا رسیده است عبارتند از:

  • هود مانند گذشته کارآمد نیست.
  • فن روشن نمی شود
  • شما می توانید بوی چربی و دود را در آشپزخانه خود مشاهده کنید، حتی زمانی که اجاق گاز خاموش است.
  • لرزش یا صدای بیش از حد از دریچه هود می آید.
  • شواهدی از پوسیدگی در اطراف دریچه ها می بینید.

اگر با تهویه آشپزخانتان مشکل دارید، با ما تماس بگیرید. مشکل ممکن است مربوط به بُرد هود یا سیستم تهویه و فن باشد - ما اینجاییم که هر دو را عیب یابی و تعمییر کنیم!

هود آشپزخانه مسکونی

  • هودهای زیر کابینت مستقیماً در قسمت پایین کابینت آشپزخانه نصب می شوند و معمولاً به بیرون تهویه می شوند.
  • هودهای دیواری یکی از انواع محبوب هودها هستند. آنها برای آشپزخانه هایی با سقف بلند مناسب هستند. همانطور که از نام آن پیداست، هودهای دیواری به طور مستقیم به دیوار بالای اجاق گاز شما متصل می شوند.
  • هودهای جزیره ای برای آشپزخانه هایی با اجاق گاز جزیره ای طراحی شده اند. این هودهای برد از سقف آویزان هستند و معمولاً به بیرون تهویه می شوند.
  • هودهای بدون تهویه نیازی به کانال کشی ندارند. آنها هوا را به آشپزخانه بازگردانند، بنابراین به اندازه هودهای هواکش در از بین بردن دود، چربی و بو موثر نیستند.

هود آشپزخانه های تجاری

در آشپزخانه های تجاری کوچک از هودهای ساده مشابه واحدهای مسکونی استفاده می شود. در آشپزخانه های تجاری بزرگ هودهای بسیار پیچیده تر استفاده میشوند.

آنها چندین فن و فیلتر دارند و می توانند بسیار بزرگ باشند. آنها برای حذف مقادیر زیادی دود، چربی و بو طراحی شده اند.

جریان هوا در آشپزخانه های تجاری بسیار مهم است. بنابراین، هودها ممکن است به کانال های یکپارچه ای متصل شوند.

 

نمایش همه توضیحات
نصب و تعمیر هود و هواکش در بانه
سفارش آنلاین

استادکاران برتر

برهان ظاهری

93 سفارش

حمید پارسانسب

61 سفارش

سینا طبری

27 سفارش

نصب و تعمیر هود و هواکش در شهر های مختلف

استخدام شو در نوژا سرویس
تلفن شرکت (تایم اداری) : 09188791371 شماره پشتیبانی: 09188791371

این شرکت در تلاش است با حمایت از مهندسان بومی ضمن اشتغالزایی و بازاریابی برای تمامی تعمیرکاران و خدماتی ها نسبت به خدمت رسانی به مردم عزیزمان اقدام کند و امیدوار است که در این استارتاپ بتواند زمینه اشتغال و زندگی راحتتری را برای مردم عزیزمان فراهم کند.

آپارات نوژاتلگرام نوژااینستاگرام نوژاتوییتر نوژا