نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در سنندج

شرکت نوژا با تیم مجرب و متخصص خود، خدمات نصب، تعمیر و سرویس دوره‌ای کولرهای آبی را در شهر سنندج ارائه می‌دهد. این خدمات شامل نصب کولر آبی، تعمیر کولر آبی، تعمیر پمپ آب، سیم پیچی و تعمیر موتور می‌شود. تیم مجرب شرکت نوژا با استفاده از تجربه و دانش فنی خود، به نصب و تعمیر کولرهای آبی با کیفیت و با استفاده از قطعات و مصالح با کیفیت اقدام می‌کند. همچنین این تیم در ارائه سرویس دوره‌ای کولرهای آبی، پمپ آب را تعمیر و سرویس می‌دهد و در صورت نیاز، سیم پیچی و تعمیر موتور را نیز انجام می‌دهد. با توجه به تجربه و دانش فنی تیم مجرب شرکت نوژا، می‌توان به اطمینان کامل، خدمات نصب، تعمیر و سرویس دوره‌ای کولرهای آبی را به مشتریان در شهر سنندج ارائه داد. در صورت تمایل به دریافت خدمات شرکت نوژا، می‌توانید با تماس با ما، جزئیات پروژه خود را مطرح کنید.

66

سفارش موفق

46

استادکار فعال

4

توضیحات نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی سنندج

 

 

نوژا سرویس ارائه دهنده پیشرو محلی شما در خدمات تعمیر و نگهداری کولر آبی است، از نصب و تعویض کولرهای آبی گرفته تا خدمات نگهداری و سرویس سالانه کولر. چه زمانی برای تعمیرات کولر آبی در پشت بام برنامه ریزی کنید، چه برای  تعمیر و نگهداری وسرویس  معمولی کولر آبی یا صرفاً نصب و راه اندازی کولر آبی، تکنسین های دارای مجوز و مجرب تهویه مطبوع ما می توانند به شما احساس خنکی و آرامش را سریع القا کنند.

 

کولر آبی چگونه کار میکند؟

بهترین راه برای درک عملکرد یک کولر آبی، مقایسه آن با سیستم خنک کننده طبیعی بدن خودمان است. هنگامی که دمای بیرون گرم می شود، بدن ما رطوبت (عرق) را به پوست ما آزاد می کند تا به ما کمک کند خنک شویم.

هنگامی که رطوبت از سطح پوست ما تبخیر می شود (مایع به گاز تبدیل می شود)، بدن ما شروع به خنک شدن می کند. این نتیجه واکنش گرماگیر است.

یک کولر آبی نیز به روشی مشابه عمل می کند. هوای گرم و خشک از بیرون به داخل سیستم کشیده می شود و آن را روی پوشال های خنک کننده خیس شده در دستگاه می دمد. پدهای خنک کننده کولر آبی به طور مداوم از مخزنی که با منبع آب خانه شما پر شده است خیس می شوند.

با وزش هوای گرم روی پوشالها، آب روی سطح آنها شروع به تبخیر می کند و هوای سیستم شما را قبل از پمپاژ به خانه خنک می کند. مانند بدن شما، یک کولر آبی از یک واکنش گرماگیر برای خنک کردن خانه شما استفاده می کند و انرژی گرمایی را برای تبدیل از مایع به گاز جذب می کند.

برندهای کولر تبخیری که ما سرویس می کنیم

انرژی

آزمایش

جنرال استیل

قهرمان

جنوب

و دیگر برندها

 

 

 بعضی از خدمات نصب و تعمیر کولر آبی 

 • تعویض کولرهای قدیمی آبی
 • کولر آبی که هوا را سرد نمیکند
 • لوله کشی آب برای کولر آبی
 • نشتی کولر آبی
 • نصب و راه اندازی
 • تعویض پوشال های معمولی یا سلولزی
 • نشتی کولر آبی در پشت بام
 • گرم شدن بیش از حد کولر آبی 
 • کولر آبی  بیش از حد مرطوب است
 • ترموستات کولر آبی کار نمی کند
 • و سایر خدمات کولر آبی.

 

نمایش همه توضیحات
نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در سنندج
سفارش آنلاین

استادکاران برتر

برهان ظاهری

93 سفارش

سالار لطفی زاده

77 سفارش

افشین شریعتی

51 سفارش

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در شهر های مختلف

استخدام شو در نوژا سرویس
تلفن شرکت (تایم اداری) : 09188791371 شماره پشتیبانی: 09188791371

این شرکت در تلاش است با حمایت از مهندسان بومی ضمن اشتغالزایی و بازاریابی برای تمامی تعمیرکاران و خدماتی ها نسبت به خدمت رسانی به مردم عزیزمان اقدام کند و امیدوار است که در این استارتاپ بتواند زمینه اشتغال و زندگی راحتتری را برای مردم عزیزمان فراهم کند.

آپارات نوژاتلگرام نوژااینستاگرام نوژاتوییتر نوژا