نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در دیواندره

در فصل تابستان، کولر آبی یکی از نیازمندی‌های هر خانه و محل کار است. نوژا سرویس با تخصص و تجربه در زمینه نصب، تعمیر و سرویس کولر آبی، خدماتی با کیفیت برای مشتریان خود در دیواندره ارائه می‌دهد. با استفاده از افراد متخصص، نوژا سرویس به راحتی می‌تواند نیازهای شما در زمینه کولر آبی را برطرف کند و به شما اطمینان دهد که از کولر آبی خود با کیفیت و عملکرد بالا بهره‌مند خواهید شد.

37

سفارش موفق

36

استادکار فعال

4

توضیحات نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی

کولر آبی چگونه عمل میکند

 

در مناطق با رطوبت کم، تبخیر آب در هوا وسیله ای طبیعی و کم مصرف برای خنک سازی فراهم می کند. کولرهای آبی بر این اصل متکی هستند. با عبور دادن هوای بیرون از روی پدهای اشباع شده از آب، آب موجود در پدها تبخیر می شود و دمای هوا را قبل از هدایت به داخل خانه 15 تا 40 درجه فارنهایت کاهش می دهد.

 

هنگام کار با کولر آبی، پنجره ها باید تا حدی باز باشند تا هوای گرم داخل خانه خارج شود، زیرا با هوای خنک تر جایگزین می شود. برخلاف  سیستم کولر گازی  که همان هوا را به گردش در می آورند، کولرهای آبی جریان ثابتی از هوای تازه را به داخل خانه وارد می کنند.

هزینه نصب کولرهای آبی تقریباً نصف کولرهای گازی است و تقریباً یک چهارم انرژی مصرف می کنند. با این حال، آنها نسبت به کولر گازی نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر دارند و فقط برای مناطقی با رطوبت کم مناسب هستند.

اندازه و انتخاب کولر آبی مناسب

کولرهای آبی بر اساس فوت مکعب در دقیقه (cfm) هوایی که به خانه می‌رسانند رتبه‌بندی می‌شوند. اکثر مدل ها بین 3000 تا 25000 cfm هستند. تولید کنندگان توصیه می کنند که بسته به آب و هوا، ظرفیت جابجایی هوا را برای 20 تا 40 تغییر هوا در ساعت فراهم کنند.

 

نصب و راه اندازی

کولرهای آبی به یکی از دو روش نصب می شوند: کولر هوا را به یک مکان مستقیما می دمد، یا کولر به کانال متصل می شود که هوا را در اتاق های مختلف توزیع می کند. تاسیسات در مکان مرکزی برای خانه های جمع و جور که از اتاقی به اتاق دیگر باز هستند به خوبی کار می کنند. سیستم های کانالی برای خانه های بزرگتر با راهروها و اتاق های متعدد مورد نیاز است.

اکثر کولرهای آبی برای ساختمان های مسکونی به صورت جریان پایین روی پشت بام نصب می شوند. با این حال، بسیاری از کارشناسان ترجیح می دهند واحدهای افقی نصب شده روی زمین را نصب کنند، که دارای نگهداری آسان تر و احتمال نشتی آب در سقف کمتر است.

کولرهای آبی با جریان افقی کوچک در پنجره ها برای خنک کردن یک اتاق یا بخشی از خانه نصب می شوند. این کولرهای آبی قابل حمل در آب و هوای معتدل به خوبی کار می کنند، اما ممکن است نتوانند اتاق را به اندازه کافی در آب و هوای گرم خنک کنند. کولرهای آبی معمولا در مناطقی با آب و هوای تابستانی ملایم تر محبوب تر هستند. آنها می توانند دمای اتاق یک نفره را بین 5 تا 15 درجه فارنهایت کاهش دهند.

کولرهای آبی کوچک و قابل حمل پرتابل نیز اکنون در دسترس هستند. اگرچه این کولر ها مزیت قابل حمل بودن را دارند، اما توانایی خنک کنندگی آنها به دلیل رطوبت داخل خانه شما محدود شده است. به طور کلی، این دستگاها فقط یک اثر خنک کننده جزئی ارائه می دهند.

برای نصب و سرویس کولر های آبی با ما تماس بگیرید یا به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید

 

 

 

 

 

.

 

 

نمایش همه توضیحات
نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در دیواندره
سفارش آنلاین

استادکاران برتر

برهان ظاهری

69 سفارش

سالار لطفی زاده

56 سفارش

افشین شریعتی

29 سفارش

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در شهر های مختلف

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در سنندج

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در سقز

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در مریوان

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در بانه

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در قروه

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در کامیاران

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در بیجار

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در دیواندره

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در دهگلان

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در کرمانشاه

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در بوکان

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در جوانرود

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در همدان

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در مهاباد

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در میاندوآب

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در اسلام‌آباد غرب

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در زنجان

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در پاوه

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در سنقر

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در خرم آباد

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در بناب

نصب یا سرویس و تعمیر کولر آبی در ورامین

نمایش همه شهر ها
استخدام شو در نوژا سرویس
تلفن شرکت (تایم اداری) : 09188791371 شماره پشتیبانی: 09188791371

این شرکت در تلاش است با حمایت از مهندسان بومی ضمن اشتغالزایی و بازاریابی برای تمامی تعمیرکاران و خدماتی ها نسبت به خدمت رسانی به مردم عزیزمان اقدام کند و امیدوار است که در این استارتاپ بتواند زمینه اشتغال و زندگی راحتتری را برای مردم عزیزمان فراهم کند.

آپارات نوژاتلگرام نوژااینستاگرام نوژاتوییتر نوژا