فروش فوم سقفی و یونولیت سقفی

استادکاران برتر

آرمان محمدی

18 سفارش

فاضل قادری

1 سفارش

فروش فوم سقفی و یونولیت سقفی

انواع یونولیت و فوم ساختمانی

1

سفارش موفق

6

استادکار فعال

3.5

توضیحات فروش فوم سقفی و یونولیت سقفی

شرکت نوژا کورد:

خط تولید فوم اکستروژن پیوسته

خط تولید فوم سقفی

با بهترین عملکرد 

قابلیت طراحی مهندسی کامل

تولیدات یک تیم کارآمد

 

تنها تولید کننده فوم استاندارد در غرب کشور:

عایق کاری حرارتی 

فوم سقفی 

 

مزایای محصول

1.سیستم ترکیبی کاهش وزن چند جزیی

سیستم تغذیه کاملا اتوماتیک کنترل شده توسط کامپیوتر برای نسبت های مختلف مواد خام، با تغذیه خلاء برای اطمینان از انتقال پایدار مواد خام.

 

 

2. سیستم اکستروژن سروو صرفه جویی در انرژی

یک موتور سروو درایو سنکرون مغناطیس دائمی برای ترکیب ساختار بلوک ساختمانی پیچ با توجه به فرآیند پردازش مواد استفاده می شود.

 

3. سیستم های خنک کننده و ترموستاتیک

کنترل متناسب دقیق سیستم خنک کننده برای اطمینان از اثر خنک کننده بهینه.

 

4. سیستم استنشاق عامل دمنده CO2 فوق بحرانی

سیستم کنترل جریان کاملاً وارداتی و سیستم تزریق تقویت کننده سه مرحله ای منحصر به فرد را برای حفظ پایداری جریان عامل کف کننده اتخاذ کنید.

 

5. قالب های اکستروژن و سیستم های اندازه

برای ایجاد اکستروژن فشار، دیورتر بزرگ، سر منطقه فن بلند، دستگاه قابل تنظیم الکتریکی دو جهته، کنترل متناسب مواد سیستم مقاومت پایین، شکل دهی دو طرفه را بکار ببرید.

 

مزایای صفحات ساختمانی فوم پلی استایرن اکسترود شده

اگر به دنبال تخته ساختمانی هستید که دارای خواص عایق برتر باشد، فوم پلی استایرن اکسترود شده ماده ای است که می خواهید. تخته های پلی استایرن از فوم پلی استایرن اکسترود شده ساخته شده اند که مزایای زیادی نسبت به سایر انواع تخته های ساختمانی به آنها می دهد. در این مقاله، برخی از مزایای فوم پلی استایرن اکسترود شده نسبت به رقبای خود را مورد بحث قرار خواهیم داد.

 

بهره وری انرژی

مزیت اصلی فوم پلی استایرن اکسترود شده، خواص عایق برتر آن است. تخته های پلی استایرن نسبت به سایر انواع تخته های ساختمانی دارای استاندارد بالاتری هستند، به این معنی که بهتر می توانند در برابر انتقال حرارت مقاومت کنند. استاندارد بالاتر به این معنی است که فوم پلی استایرن اکسترود شده خانه یا محل کار شما را از نظر انرژی کارآمدتر می کند و ساخت فوم پلی استایرن اکسترود شده راهی عالی برای کاهش گاز های گلخانه ای است.

این امر آنها را برای استفاده در خانه ها و ساختمان های کم مصرف ایده آل می کند.

مقاوم در برابر آسیب

فوم پلی استایرن اکسترود شده نیز در برابر آسیب آب و پوسیدگی مقاوم است. این ماده آن را به یک ماده ایده آل برای استفاده در آب و هوای مرطوب یا مرطوب تبدیل می کند. فوم پلی استایرن اکسترود شده نیز بسیار قوی و بادوام است، به این معنی که دوام بیشتری نسبت به سایر انواع تخته های ساختمانی دارد. تخته های پلی استایرن بسیار سبک هستند و کار با آنها و حمل و نقل آنها را آسان می کند.

دوستدار محیط زیست

فوم پلی استایرن اکسترود شده یک ماده سازگار با محیط زیست است که می تواند بازیافت یا استفاده مجدد شود. تخته های پلی استایرن را می توان بارها و بارها مورد استفاده قرار داد و آنها را به گزینه ای پایدار برای پروژه های ساختمانی تبدیل می کند. همراه با خواص کارآمد انرژی، آنها می توانند در مقایسه با سایر انواع تخته های ساختمانی به تأثیر کلی بهتر بر محیط زیست کمک کنند.

اگر به دنبال یک تخته ساختمانی با خواص عایق برتر هستید، فوم پلی استایرن اکسترود شده راه حلی است. فوم پلی استایرن اکسترود شده با مزایای بسیاری که دارد، انتخاب مناسبی برای پروژه ساخت و ساز بعدی شما است.

نوژا سرویس

نمایش همه توضیحات
تلفن شرکت (تایم اداری) : 09188791371 شماره پشتیبانی: 09188791371

این شرکت در تلاش است با حمایت از مهندسان بومی ضمن اشتغالزایی و بازاریابی برای تمامی تعمیرکاران و خدماتی ها نسبت به خدمت رسانی به مردم عزیزمان اقدام کند و امیدوار است که در این استارتاپ بتواند زمینه اشتغال و زندگی راحتتری را برای مردم عزیزمان فراهم کند.

آپارات نوژاتلگرام نوژااینستاگرام نوژاتوییتر نوژا